КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
V сесія VIII скликання

РІШЕННЯ

від 20 грудня 2017 року N 831/3838

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальному підприємству "Київський метрополітен" на Одеській площі у Голосіївському районі м. Києва для експлуатації та обслуговування вентиляційного кіоску N 99

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальному підприємству "Київський метрополітен" на Одеській площі у Голосіївському районі м. Києва та додані документи, керуючись статтями 9, 123 Земельного кодексу України, Законом України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розмежування земель державної та комунальної власності" (Закон N 5245-VI), пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальному підприємству "Київський метрополітен" на Одеській площі у Голосіївському районі м. Києва орієнтовною площею 0,0038 га (земельна ділянка комунальної власності територіальної громади міста Києва) в постійне користування для експлуатації та обслуговування вентиляційного кіоску N 99 згідно з планом-схемою (додаток до рішення) (К-29411).

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань містобудування, архітектури та землекористування.

 

Київський міський голова

В. Кличко
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали