КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 28 лютого 2018 р. N 132-р

Київ

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки

Відповідно до статей 93, 122, 123 і 149 Земельного кодексу України надати приватному акціонерному товариству "Нафтогазвидобування" дозвіл на розроблення з урахуванням вимог державних стандартів, норм і правил у сфері землеустрою проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,7261 гектара (землі державної власності лісогосподарського призначення (ліси), що перебуває у постійному користуванні державного підприємства "Миргородське лісове господарство", розташованої на території Миргородського району Полтавської області, з подальшим вилученням і передачею її зазначеному товариству в оренду на строк дії спеціального дозволу на користування надрами від 31 березня 2004 р. N 3333 із зміною цільового призначення для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємствами, що пов'язані з користуванням надрами, для розміщення свердловини N 67 Семиренківського газоконденсатного родовища.

Приватному акціонерному товариству "Нафтогазвидобування" передбачити в зазначеному проекті землеустрою розрахунок розміру втрат лісогосподарського виробництва та розрахунку розмірів збитків, які будуть завдані державному підприємству "Миргородське лісове господарство" внаслідок вилучення земельної ділянки.

 

Прем'єр-міністр України

В. ГРОЙСМАН

Інд. 37
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали