КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 14 липня 2011 року N 666/6053

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальному підприємству з утримання та експлуатації житлового фонду спеціального призначення "СПЕЦЖИТЛОФОНД" на вул. Професора Підвисоцького, 4-в у Печерському районі м. Києва для будівництва доступного житла для працівників медичних закладів комунальної власності м. Києва

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розробку проекту землеустрою комунальному підприємству з утримання та експлуатації житлового фонду спеціального призначення "СПЕЦЖИТЛОФОНД" (ідентифікаційний код 31454734) щодо відведення земельної ділянки на вул. Професора Підвисоцького, 4-в у Печерському районі м. Києва та додані документи, керуючись статтями 9, 123 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальному підприємству з утримання та експлуатації житлового фонду спеціального призначення "СПЕЦЖИТЛОФОНД" на вул. Професора Підвисоцького, 4-в у Печерському районі м. Києва орієнтовною площею 1,825 га в постійне користування для будівництва доступного житла для працівників медичних закладів комунальної власності м. Києва згідно з планом-схемою (додаток до рішення).

2. Комунальному підприємству з утримання та експлуатації житлового фонду спеціального призначення "СПЕЦЖИТЛОФОНД" у місячний термін звернутися до Головного управління земельних ресурсів для отримання вихідних даних на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 

Додаток
до рішення Київської міської ради
14.07.2011 N 666/6053

План-схема до дозволу на розроблення проекту землеустрою

клопотання

- від 04.03.2011 N К-18218

обліковий код

- 82:244:207

юридична/фізична особа

- Комунальне підприємство з утримання та експлуатації житлового фонду спеціального призначення "СПЕЦЖИТЛОФОНД"

адреса земельної ділянки

- м. Київ, р-н Печерський, вул. Професора Підвисоцького, 4-в

вид землекористування

- постійне користування

цільове призначення земельної ділянки

- для будівництва доступного житла для працівників медичних закладів комунальної власності м. Києва

орієнтовний розмір

- 1.825 га

 

  

Заступник міського голови -
секретар Київради

Г. Ф. Герега 

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали