КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 14 липня 2011 року N 668/6055

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальному підприємству з утримання та експлуатації житлового фонду спеціального призначення "СПЕЦЖИТЛОФОНД" на просп. 40-річчя Жовтня, 74 в Голосіївському районі м. Києва для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку для працівників КП Київський метрополітен та ПАТ "Київметробуд" з об'єктами соціальної інфрастуктури та блоком первинного обслуговування

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розробку проекту землеустрою комунальному підприємству з утримання та експлуатації житлового фонду спеціального призначення "СПЕЦЖИТЛОФОНД" (ідентифікаційний код 31454734) щодо відведення земельної ділянки на просп. 40-річчя Жовтня, 74 в Голосіївському районі м. Києва та додані документи, керуючись статтями 9, 123, 124 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальному підприємству з утримання та експлуатації житлового фонду спеціального призначення "СПЕЦЖИТЛОФОНД" на просп. 40-річчя Жовтня, 74 в Голосіївському районі м. Києва орієнтовною площею 0,537 га в постійне користування для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку для працівників КП Київський метрополітен та ПАТ "Київметробуд" з об'єктами соціальної інфрастуктури та блоком первинного обслуговування згідно з планом-схемою (додаток до рішення).

2. Комунальному підприємству з утримання та експлуатації житлового фонду спеціального призначення "СПЕЦЖИТЛОФОНД" у місячний термін звернутися до Головного управління земельних ресурсів для отримання вихідних даних на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 

Додаток
до рішення Київської міської ради
14.07.2011 N 668/6055

План-схема до дозволу на розроблення проекту землеустрою

клопотання

- від 25.03.2011 N К-18307

обліковий код

- 79:221:092

юридична/фізична особа

- Комунальне підприємство з утримання та експлуатації житлового фонду спеціального призначення "СПЕЦЖИТЛОФОНД"

адреса земельної ділянки

- м. Київ, р-н Голосіївський, просп. 40-річчя Жовтня, 74

вид землекористування

- постійне користування

цільове призначення земельної ділянки

- для будівництва житлового будинку для працівників КП Київський метрополітен та ПАТ "Київметробуд"

орієнтовний розмір

- 0,537 га

 

 

Заступник міського голови -
секретар Київради

Г. Ф. Герега

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали