КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 14 липня 2011 року N 667/6054

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальному підприємству з утримання та експлуатації житлового фонду спеціального призначення "СПЕЦЖИТЛОФОНД" на вулиці Теремківській, 3 в Голосіївському районі м. Києва для будівництва, обслуговування та експлуатації житлового будинку

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розробку проекту землеустрою комунальному підприємству з утримання та експлуатації житлового фонду спеціального призначення "СПЕЦЖИТЛОФОНД" (ідентифікаційний код 31454734) щодо відведення земельної ділянки на вулиці Теремківській, 3 в Голосіївському районі м. Києва та додані документи, керуючись статтями 9, 123, 124 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальному підприємству з утримання та експлуатації житлового фонду спеціального призначення "СПЕЦЖИТЛОФОНД" на вулиці Теремківській, 3 в Голосіївському районі м. Києва орієнтовною площею 0,292 га в постійне користування для будівництва, обслуговування та експлуатації житлового будинку згідно з планом-схемою (додаток до рішення).

2. Комунальному підприємству з утримання та експлуатації житлового фонду спеціального призначення "СПЕЦЖИТЛОФОНД" у місячний термін звернутися до Головного управління земельних ресурсів для отримання вихідних даних на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 

Додаток
до рішення Київської міської ради
14.07.2011 N 667/6054

План-схема
до дозволу на розроблення проекту землеустрою

клопотання

- від 13.04.2011 N К-18441

обліковий код

- 79:487:056

юридична/фізична особа

- Комунальне підприємство з утримання та експлуатації житлового фонду спеціального призначення "СПЕЦЖИТЛОФОНД"

адреса земельної ділянки

- м. Київ, р-н Голосіївський, вул. Теремківська, 3

вид землекористування

- постійне користування

цільове призначення земельної ділянки

- для будівництва, обслуговування та експлуатації житлового будинку

орієнтовний розмір

- 0,292 га

 

 

Заступник міського голови -
секретар Київради

Г. Ф. Герега

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали