КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 14 липня 2011 року N 477/5864

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки державному закладу "Київський коледж зв'язку" на вул. Лейпцизькій, 6 в Печерському районі м. Києва для експлуатації та обслуговування будівлі гуртожитку

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розробку проекту землеустрою державному закладу "Київський коледж зв'язку" (ідентифікаційний код 32985579) щодо відведення в постійне користування земельної ділянки на вул. Лейпцизькій, 6 у Печерському районі м. Києва та додані документи, керуючись статтями 9, 123 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки державному закладу "Київський коледж зв'язку" на вул. Лейпцизькій, 6 в Печерському районі м. Києва орієнтовною площею 0,390 га в постійне користування для експлуатації та обслуговування будівлі гуртожитку згідно з планом-схемою (додаток до рішення).

2. Державному закладу "Київський коледж зв'язку" у місячний термін звернутися до Головного управління земельних ресурсів для отримання вихідних даних на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 

Додаток
до рішення Київської міської ради
14.07.2011 N 477/5864

План-схема
до дозволу на розроблення проекту землеустрою

клопотання

- від 30.04.2010 N К-16496

обліковий код

- 82:069:003

юридична/фізична особа

- Державний заклад "Київський коледж зв'язку"

адреса земельної ділянки

- м. Київ, р-н Печерський, вул. Лейпцизька, 6

вид землекористування

- постійне користування

цільове призначення земельної ділянки

- для експлуатації та обслуговування будівлі гуртожитку

орієнтовний розмір

- 0.390 га

  

 

Заступник міського голови -
секретар Київради

Г. Ф. Герега

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали