КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 14 липня 2011 року N 494/5881

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки середній загальноосвітній школі N 231 загальноосвітньому навчальному закладу I - III ступенів на вул. Богатирській, 2-в в Оболонському районі м. Києва для обслуговування та експлуатації будівель та споруд закладу освіти

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розробку проекту землеустрою середній загальноосвітній школі N 231 загальноосвітньому навчальному закладу I - III ступенів (ідентифікаційний код 22877933) щодо відведення в постійне користування земельної ділянки на вул. Богатирській, 2-в в Оболонському районі м. Києва та додані документи, керуючись статтями 9, 123 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки середній загальноосвітній школі N 231 загальноосвітньому навчальному закладу I - III ступенів на вул. Богатирській, 2-в в Оболонському районі м. Києва орієнтовною площею 1,733 га в постійне користування для обслуговування та експлуатації будівель та споруд закладу освіти згідно з планом-схемою (додаток до рішення).

2. Середній загальноосвітній школі N 231 загальноосвітньому навчальному закладу I - III ступенів у місячний термін звернутися до Головного управління земельних ресурсів для отримання вихідних даних на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 

Додаток
до рішення Київської міської ради
14.07.2011 N 494/5881

План-схема
до дозволу на розроблення проекту землеустрою

клопотання

- від 22.02.2011 N К-18185

обліковий код

- 78:046:013

юридична/фізична особа

- СЕРЕДНЯ ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА N 231 ЗАГАЛЬНООСВІТНІЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД I - III СТУПЕНІВ

адреса земельної ділянки

- м. Київ, р-н Оболонський, вул. Богатирська, 2-в

вид землекористування

- постійне користування

цільове призначення земельної ділянки

- для обслуговування та експлуатації будівель та споруд закладу освіти

орієнтовний розмір

- 1.733 га

  

 

Заступник міського голови -
секретар Київради

Г. Ф. Герега

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали