КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 14 липня 2011 року N 478/5865

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальному мистецькому навчальному закладу Печерського району м. Києва "Дитяча музична школа N 4 ім. Д. Д. Шостаковича" на вул. Бастіонній, 5-а в Печерському районі м. Києва для експлуатації та обслуговування дитячої музичної школи N 4 ім. Д. Д. Шостаковича

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розробку проекту землеустрою комунальному мистецькому навчальному закладу Печерського району м. Києва "Дитяча музична школа N 4 ім. Д. Д. Шостаковича" (ідентифікаційний код 05459625) щодо відведення в постійне користування земельної ділянки на вул. Бастіонній, 5-а в Печерському районі м. Києва та додані документи, керуючись статтями 9, 123 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальному мистецькому навчальному закладу Печерського району м. Києва "Дитяча музична школа N 4 ім. Д. Д. Шостаковича" на вул. Бастіонній, 5-а в Печерському районі м. Києва орієнтовною площею 0,292 га в постійне користування для експлуатації та обслуговування дитячої музичної школи N 4 ім. Д. Д. Шостаковича згідно з планом-схемою (додаток до рішення).

2. Комунальному мистецькому навчальному закладу Печерського району м. Києва "Дитяча музична школа N 4 ім. Д. Д. Шостаковича" у місячний термін звернутися до Головного управління земельних ресурсів для отримання вихідних даних на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 

Додаток
до рішення Київської міської ради
14.07.2011 N 478/5865

План-схема
до дозволу на розроблення проекту землеустрою

клопотання

- від 01.02.2011 N К-18092

обліковий код

- 82:096:003

юридична/фізична особа

- Комунальний мистецький навчальний заклад Печерського району м. Києва "Дитяча музична школа N 4 ім. Д. Д. Шостаковича"

адреса земельної ділянки

- м. Київ, р-н Печерський, вул. Бастіонна, 5-а

вид землекористування

- постійне користування

цільове призначення земельної ділянки

- для експлуатації та обслуговування Дитячої музичної школи N 4 ім. Д. Д. Шостаковича

орієнтовний розмір

- 0.292 га

  

 

Заступник міського голови -
секретар Київради

Г. Ф. Герега

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали