КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 14 липня 2011 року N 484/5871

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки середній загальноосвітній школі N 29 загальноосвітньому навчальному закладу I - III ступенів на вул. Михайла Майорова, 3-а в Оболонському районі м. Києва для обслуговування та експлуатації будівель та споруд закладу освіти

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розробку проекту землеустрою середній загальноосвітній школі N 29 загальноосвітньому навчальному закладу I - III ступенів (ідентифікаційний код 22877815) щодо відведення в постійне користування земельної ділянки на вул. Михайла Майорова, 3-а в Оболонському районі м. Києва та додані документи, керуючись статтями 9, 123 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки середній загальноосвітній школі N 29 загальноосвітньому навчальному закладу I - III ступенів на вул. Михайла Майорова, 3-а в Оболонському районі м. Києва орієнтовною площею 2,030 га в постійне користування для обслуговування та експлуатації будівель та споруд закладу освіти згідно з планом-схемою (додаток до рішення).

2. Середній загальноосвітній школі N 29 загальноосвітньому навчальному закладу I - III ступенів у місячний термін звернутися до Головного управління земельних ресурсів для отримання даних на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 

Додаток
до рішення Київської міської ради
14.07.2011 N 484/5871

План-схема
до дозволу на розроблення проекту землеустрою

клопотання

- від 22.02.2011 N К-18187

обліковий код

- 78:014:001

юридична/фізична особа

- Середня загальноосвітня школа N 29 загальноосвітній навчальний заклад I - III ступенів

адреса земельної ділянки

- м. Київ, р-н Оболонський, вул. Михайла Майорова, 3-а

вид землекористування

- постійне користування

цільове призначення земельної ділянки

- для обслуговування та експлуатації будівель та споруд закладу освіти

орієнтовний розмір

- 2,030 га

 

 

Заступник міського голови -
секретар Київради

Г. Ф. Герега

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали