КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 14 липня 2011 року N 483/5870

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки навчально-виховному комплексу N 240 "Соціум" - середній загальноосвітній школі I - II ступенів, ліцею "Управлінські технології" (III ступінь) на просп. Героїв Сталінграда, 39-г в Оболонському районі м. Києва для обслуговування та експлуатації будівель та споруд закладу освіти

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розробку проекту землеустрою навчально-виховному комплексу N 240 "Соціум" - середній загальноосвітній школі I - II ступенів, ліцею "Управлінські технології" (III ступінь) (ідентифікаційний код 22877979) щодо відведення в постійне користування земельної ділянки на просп. Героїв Сталінграда, 39-г в Оболонському районі м. Києва та додані документи, керуючись статтями 9, 123 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки навчально-виховному комплексу N 240 "Соціум" - середній загальноосвітній школі I - II ступенів, ліцею "Управлінські технології" (III ступінь) на просп. Героїв Сталінграда, 39-г в Оболонському районі м. Києва орієнтовною площею 1,879 га в постійне користування для обслуговування та експлуатації будівель та споруд закладу освіти згідно з планом-схемою (додаток до рішення).

2. Навчально-виховному комплексу N 240 "Соціум" - середній загальноосвітній школі I - II ступенів, ліцею "Управлінські технології" (III ступінь) у місячний термін звернутися до Головного управління земельних ресурсів для отримання вихідних даних на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 

Додаток
до рішення Київської міської ради
14.07.2011 N 483/5870

План-схема
до дозволу на розроблення проекту землеустрою

клопотання

- від 22.02.2011 N К-18178

обліковий код

- 78:043:014

юридична/фізична особа

- Навчально-виховний комплекс N 240 "Соціум "- середня загальноосвітня школа I - II ступенів, ліцей "Управлінські технології" (III ступінь)

адреса земельної ділянки

- м. Київ, р-н Оболонській, просп. Героїв Сталінграда, 39-г

вид землекористування

- постійне користування

цільове призначення земельної ділянки

- для обслуговування та експлуатації будівель та споруд закладу освіти

орієнтовний розмір

- 1,879 га

 

 

Заступник міського голови -
секретар Київради

Г. Ф. Герега

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали