КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 14 липня 2011 року N 481/5868

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки позашкільному навчальному закладу спеціалізованій дитячо-юнацькій школі олімпійського резерву з футболу "Зміна" на вул. Лайоша Гавро, 24-а в Оболонському районі м. Києва для обслуговування та експлуатації будівель і споруд закладу освіти

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розробку проекту землеустрою позашкільному навчальному закладу спеціалізованій дитячо-юнацькій школі олімпійського резерву з футболу "Зміна" (ідентифікаційний код 22878080) щодо відведення в постійне користування земельної ділянки на вул. Лайоша Гавро, 24-а в Оболонському районі м. Києва та додані документи, керуючись статтями 9, 123 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки позашкільному навчальному закладу спеціалізованій дитячо-юнацькій школі олімпійського резерву з футболу "Зміна" на вул. Лайоша Гавро, 24-а в Оболонському районі м. Києва орієнтовною площею 1,630 га в постійне користування для обслуговування та експлуатації будівель і споруд закладу освіти згідно з планом-схемою (додаток до рішення).

2. Позашкільному навчальному закладу спеціалізованій дитячо-юнацькій школі олімпійського резерву з футболу "Зміна" у місячний термін звернутися до Головного управління земельних ресурсів для отримання вихідних даних на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 

Додаток
до рішення Київської міської ради
14.07.2011 N 481/5868

План-схема
до дозволу на розроблення проекту землеустрою

клопотання

- від 22.02.2011 N К-18179

обліковий код

- 78:099:011

юридична/фізична особа

- позашкільний навчальний заклад спеціалізована дитячо-юнацька школа олімпійського резерву з футболу "Зміна"

адреса земельної ділянки

м. Київ, р-н Оболонський, вул. Лайоша Гавро, 24-а

вид землекористування

- постійне користування

цільове призначення земельної ділянки

- для обслуговування та експлуатації будівель та споруд закладу освіти

орієнтовний розмір

-1,630 га

 

 

Заступник міського голови -
секретар Київради

Г. Ф. Герега

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали