КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 14 липня 2011 року N 497/5884

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки школі - дитячому садку I ступеня "Світозар" на вул. Архітектора Вербицького, 8-б у Дарницькому районі м. Києва для експлуатації та обслуговування будівель та споруд

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розробку проекту землеустрою школі - дитячому садку I ступеня "Світозар" (ідентифікаційний код 24092509) щодо відведення в постійне користування земельної ділянки на вул. Архітектора Вербицького, 8-б у Дарницькому районі м. Києва та додані документи, керуючись статтями 9, 123 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки школі - дитячому садку I ступеня "Світозар" на вул. Архітектора Вербицького, 8-б у Дарницькому районі м. Києва орієнтовною площею 1,060 га в постійне користування для експлуатації та обслуговування будівель та споруд згідно з планом-схемою (додаток до рішення).

2. Школі - дитячому садку I ступеня "Світозар" у місячний термін звернутися до Головного управління земельних ресурсів для отримання вихідних даних на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 

Додаток
до рішення Київської міської ради
14.07.2011 N 497/5884

План-схема
до дозволу на розроблення проекту землеустрою

клопотання

- від 18.11.2010 N К-17657

обліковий код

- 90:157:023

юридична/фізична особа

- Школа - дитячий садок I ступеня "Світозар"

адреса земельної ділянки

- м. Київ, р-н Дарницький, вул. Архітектора Вербицького, 8-б

вид землекористування

- постійне користування

цільове призначення земельної ділянки

- для експлуатації та обслуговування будівель та споруд

орієнтовний розмір

- 1.060 га

  

 

Заступник міського голови -
секретар Київради

Г. Ф. Герега

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали