КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 14 липня 2011 року N 445/5832

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки управлінню освіти Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації на вул. Миколи Закревського, 19-б у Деснянському районі м. Києва для експлуатації та обслуговування будівель і споруд

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розробку проекту землеустрою управлінню освіти Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації (ідентифікаційний код 26063883) щодо відведення в постійне користування земельної ділянки на вул. Миколи Закревського, 19-б у Деснянському районі м. Києва та додані документи, керуючись статтями 9, 123, 124 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки управлінню освіти Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації на вул. Миколи Закревського, 19-б у Деснянському районі м. Києва орієнтовною площею 1,256 га в постійне користування для експлуатації та обслуговування будівель і споруд згідно з планом-схемою (додаток до рішення).

2. Управлінню освіти Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації у місячний термін звернутися до Головного управління земельних ресурсів для отримання вихідних даних на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 

Додаток
до рішення Київської міської ради
14.07.2011 N 445/5832

План-схема
до дозволу на розроблення проекту землеустрою

клопотання

- від 19.07.2010 N К-17058

обліковий код

- 62:004:001

юридична/фізична особа

- Управління освіти Деснянської районної у місті Києві державної адміністрації

адреса земельної ділянки

- м. Київ, р-н Деснянський, вул. Миколи Закревського, 19-б

вид землекористування

- постійне користування

цільове призначення земельної ділянки

- для експлуатації та обслуговування будівель і споруд

орієнтовний розмір

- 1.256 га

 

 

Заступник міського голови -
секретар Київради

Г. Ф. Герега

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали