КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 14 липня 2011 року N 415/5802

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки управлінню освіти Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації на вул. Космонавта Волкова, 22-а у Деснянському районі м. Києва для експлуатації та обслуговування будівель і споруд

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розробку проекту землеустрою управлінню освіти Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації (ідентифікаційний код 26063883) щодо відведення в постійне користування земельної ділянки на вул. Космонавта Волкова, 22-а у Деснянському районі м. Києва та додані документи, керуючись статтями 9, 123, 124 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки управлінню освіти Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації на вул. Космонавта Волкова, 22-а у Деснянському районі м. Києва орієнтовною площею 0,939 га в постійне користування для експлуатації та обслуговування будівель і споруд згідно з планом-схемою (додаток до рішення).

2. Управлінню освіти Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації у місячний термін звернутися до Головного управління земельних ресурсів для отримання вихідних на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 

Додаток
до рішення Київської міської ради
14.07.2011 N 415/5802

План-схема
до дозволу на розроблення проекту землеустрою

клопотання

- від 21.07.2010 N К-17077

обліковий код

- 62:026:014

юридична/фізична особа

- Управління освіти Деснянської районної у місті Києві державної адміністрації

адреса земельної ділянки

- м. Київ, р-н Деснянський, вул. Космонавта Волкова, 22-а

вид землекористування

- постійне користування

цільове призначення земельної ділянки

- для експлуатації та обслуговування будівель і споруд

орієнтовний розмір

- 0.939 га

  

 

Заступник міського голови -
секретар Київради

Г. Ф. Герега

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали