КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 14 липня 2011 року N 691/6078

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальному підприємству капітального будівництва, реконструкції та інвестицій "Голосіїво-будінвест" на вул. Козацькій, 67-а в Голосіївському районі м. Києва для будівництва амбулаторії лікарів сімейної медицини

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розробку проекту землеустрою комунальному підприємству капітального будівництва, реконструкції та інвестицій "Голосіїво-будінвест" (ідентифікаційний код 32525198) щодо відведення в постійне користування земельної ділянки на вул. Козацькій, 67-а в Голосіївському районі м. Києва та додані документи, керуючись статтями 9, 123 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою комунальному підприємству капітального будівництва, реконструкції та інвестицій "Голосіїво-будінвест" на вул. Козацькій, 67-а в Голосіївському районі м. Києва площею 0,077 га в постійне користування для будівництва амбулаторії лікарів сімейної медицини згідно з планом-схемою (додаток до рішення).

2. Комунальному підприємству капітального будівництва, реконструкції та інвестицій "Голосіїво-будінвест" у місячний термін звернутися до Головного управління земельних ресурсів для отримання вихідних даних на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 

Додаток
до рішення Київської міської ради
14.07.2011 N 691/6078

План-схема
до дозволу на розроблення проекту землеустрою

клопотання

- від 31.03.2011 N К-18335

обліковий код

- 79:142:267

юридична/фізична особа

- Комунальне підприємство капітального будівництва, реконструкції та інвестицій "Голосіїво-будінвест"

адреса земельної ділянки

- м. Київ, р-н Голосіївський, вул. Козацька, 67-а

вид землекористування

- постійне користування

цільове призначення земельної ділянки

- для будівництва амбулаторії лікарів сімейної медицини

орієнтовний розмір

- 0,077 га

 

 

Заступник міського голови -
секретар Київради

Г. Ф. Герега

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали