КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 14 липня 2011 року N 684/6071

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю "Бріколяж Україна" на вул. Полярній, 17 (літ. "А") в Оболонському районі м. Києва для експлуатації та обслуговування торговельного центру з автостоянкою

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розробку проекту землеустрою товариству з обмеженою відповідальністю "Бріколяж Україна" (ідентифікаційний код 36591259) щодо відведення в оренду земельної ділянки на вул. Полярній, 17 (літ. "А") в Оболонському районі м. Києва та додані документи, керуючись статтями 9, 123, 124 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю "Бріколяж Україна" на вул. Полярній, 17 (літ. "А") в Оболонському районі м. Києва орієнтовною площею 4,0 га в короткострокову оренду на 5 років з подальшим викупом для експлуатації та обслуговування торговельного центру з автостоянкою згідно з планом-схемою (додаток до рішення).

2. Товариству з обмеженою відповідальністю "Бріколяж Україна" у місячний термін звернутися до Головного управління земельних ресурсів для отримання вихідних даних на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 

Додаток
до рішення Київської міської ради
14.07.2011 N 684/6071

План-схема
до дозволу на розроблення проекту землеустрою

клопотання

- від 14.02.2011 N К-18146

обліковий код

- 78:134:072к

юридична/фізична особа

- Товариство з обмеженою відповідальністю "Бріколяж Україна"

адреса земельної ділянки

- м. Київ, р-н Оболонський, пул. Полярна, 17 (літ. "А")

вид землекористування

- оренда па 5 років з подальшим викупом

цільове призначення земельної ділянки

- для експлуатації та обслуговування торговельного центру і автостоянкою

орієнтовний розмір

- 4,0 га

 

 

Заступник міського голови -
секретар Київради

Г. Ф. Герега

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали