КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 14 липня 2011 року N 508/5895

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки технічному ліцею Національного технічного університету України "Київський політехнічний інститут" м. Києва для експлуатації та обслуговування закладу на вул. Адама Міцкевича, 7 у Солом'янському районі м. Києва

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розробку проекту землеустрою технічному ліцею Національного технічного університету України "Київський політехнічний інститут" м. Києва (ідентифікаційний код 22880259) щодо відведення в постійне користування земельної ділянки на вул. Адама Міцкевича, 7 у Солом'янському районі м. Києва та додані документи, керуючись статтями 9, 123 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки технічному ліцею Національного технічного університету України "Київський політехнічний інститут" м. Києва на вул. Адама Міцкевича, 7 у Солом'янському районі м. Києва орієнтовною площею 0,529 га в постійне користування для експлуатації та обслуговування закладу згідно з планом-схемою (додаток до рішення).

2. Технічному ліцею Національного технічного університету України "Київський політехнічний інститут" м. Києва у місячний термін звернутися до Головного управління земельних ресурсів для отримання вихідних даних на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 

Додаток
до рішення Київської міської ради
14.07.2011 N 508/5895

План-схема
до дозволу на розроблення проекту землеустрою

клопотання

- від 18.01.2011 N К-17961

обліковий код

- 72:016:001

юридична/фізична особа

- технічний ліцей Національного технічного університету України "Київський політехнічний інститут" м. Києва

адреса земельної ділянки

- м. Київ, р-н Солом'янський, вул. Адама Міцкевича, 7

вид землекористування

- постійне користування

цільове призначення земельної ділянки

- для експлуатації та обслуговування закладу

орієнтовний розмір

- 0.529 га

  

 

Заступник міського голови -
секретар Київради

Г. Ф. Герега

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали