КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 14 липня 2011 року N 507/5894

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки дитячо-юнацькому спортивному клубу Святошинського району м. Києва з водних видів спорту "Бригантина" на вул. Великій Кільцевій, 3-а у Святошинському районі м. Києва для експлуатації та обслуговування будівель та споруд

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розробку проекту землеустрою дитячо-юнацькому спортивному клубу Святошинського району м. Києва з водних видів спорту "Бригантина" (ідентифікаційний код 36265768) щодо відведення в постійне користування земельної ділянки на вул. Великій Кільцевій, 3-а у Святошинському районі м. Києва та додані документи, керуючись статтями 9, 123, 124 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки дитячо-юнацькому спортивному клубу Святошинського району м. Києва з водних видів спорту "Бригантина" на вул. Великій Кільцевій, 3-а в Святошинському районі м. Києва орієнтовною площею 1,220 га в постійне користування для експлуатації та обслуговування будівель та споруд згідно з планом-схемою (додаток до рішення).

2. Дитячо-юнацькому спортивному клубу Святошинського району м. Києва з водних видів спорту "Бригантина" у місячний термін звернутися до Головного управління земельних ресурсів для отримання вихідних даних на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 

Додаток
до рішення Київської міської ради
14.07.2011 N 507/5894

План-схема
до дозволу на розроблення проекту землеустрою

клопотання

- від 08.10.2010 N К-17453

обліковий код

- 75:318:016

юридична/фізична особа

- дитячо-юнацький спортивний клуб Святошинського району м. Києва з водних видів спорту "Бригантина"

адреса земельної ділянки

- м. Київ, р-н Святошинський, вул. Велика Кільцева, 3-а

вид землекористування

- постійне користування

цільове призначення земельної ділянки

- для експлуатації будівель та споруд

орієнтовний розмір

- 1.220 га

  

 

Заступник міського голови -
секретар Київради

Г. Ф. Герега

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали