КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 14 липня 2011 року N 506/5893

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки управлінню освіти Святошинської районної у місті Києві державної адміністрації на вул. Петра Чаадаєва, 3-а у Святошинському районі м. Києва для експлуатації та обслуговування будівель та споруд

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розробку проекту землеустрою управлінню освіти Святошинської районної у місті Києві державної адміністрації (ідентифікаційний код 26087866) щодо відведення в постійне користування земельної ділянки на вул. Петра Чаадаєва, 3-а у Святошинському районі м. Києва та додані документи, керуючись статтями 9, 123, 124 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки управлінню освіти Святошинської районної у місті Києві державної адміністрації на вул. Петра Чаадаєва, 3-а у Святошинському районі м. Києва орієнтовною площею 0,875 га в постійне користування для експлуатації та обслуговування будівель та споруд згідно з планом-схемою (додаток до рішення).

2. Управлінню освіти Святошинської районної у місті Києві державної адміністрації у місячний термін звернутися до Головного управління земельних ресурсів для отримання вихідних даних на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 

Додаток
до рішення Київської міської ради
14.07.2011 N 506/5893

План-схема
до дозволу на розроблення проекту землеустрою

клопотання

- від 12.11.2010 N К-17621

обліковий код

- 75:277:007

юридична/фізична особа

- управління освіти Святошинської районної у місті Києві державної адміністрації

адреса земельної ділянки

- м. Київ, р-н Святошинський, вул. Петра Чаадаєва, 3-а

вид землекористування

- постійне користування

цільове призначення земельної ділянки

- для експлуатації та обслуговування будівель та споруд

орієнтовний розмір

- 0.875 га

  

 

Заступник міського голови -
секретар Київради

Г. Ф. Герега

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали