КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 14 липня 2011 року N 599/5986

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки об'єднанню співвласників багатоквартирного будинку "Вікторія" на вул. Шолом-Алейхема, 17-б у Деснянському районі м. Києва для експлуатації та обслуговування будинку та прибудинкової території

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розробку проекту землеустрою об'єднанню співвласників багатоквартирного будинку "Вікторія" (ідентифікаційний код 32733239) щодо відведення в оренду земельної ділянки на вул. Шолом-Алейхема, 17-б у Деснянському районі м. Києва та додані документи, керуючись статтями 9, 123, 124 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки об'єднанню співвласників багатоквартирного будинку "Вікторія" на вул. Шолом-Алейхема, 17-б у Деснянському районі м. Києва орієнтовною площею 0,254 га в короткострокову оренду на 5 років для експлуатації та обслуговування будинку та прибудинкової території згідно з планом-схемою (додаток до рішення).

2. Об'єднанню співвласників багатоквартирного будинку "Вікторія" у місячний термін звернутися до Головного управління земельних ресурсів для отримання вихідних даних на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 

Додаток
до рішення Київської міської ради
14.07.2011 N 599/5986

План-схема
до дозволу на розроблення проекту землеустрою

клопотання

- від 25.01.2011 N К-18001

обліковий код

- 62:030:048

юридична/фізична особа

- Об'єднання співвласників багатоквартирного будинку "Вікторія"

адреса земельної ділянки

- м. Київ, р-н Деснянський, вул. Шолом-Алепхема, 17-б

вид землекористування

- оренда на 5 років

цільове призначення земельної ділянки

- для експлуатації та обслуговування будинку та прибудинкової території

орієнтовний розмір

- 0.254 га

 

 

Заступник міського голови -
секретар Київради

Г. Ф. Герега

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали