КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 14 липня 2011 року N 576/5963

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки центральній спілці споживчих товариств України (Укоопспілка) на вул. Іллі Еренбурга, 3-а, 5 в Голосіївському районі м. Києва для експлуатації та обслуговування адміністративної, виробничих та складських будівель

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розробку проекту землеустрою центральній спілці споживчих товариств України (Укоопспілка) (ідентифікаційний код 00012635) щодо відведення в оренду земельної ділянки на вул. Іллі Еренбурга, 3-а, 5 в Голосіївському районі м. Києва та додані документи, керуючись статтями 9, 123, 124 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою центральній спілці споживчих товариств України (Укоопспілка) на вул. Іллі Еренбурга, 3-а, 5 в Голосіївському районі м. Києва площею 0,618 га в короткострокову оренду на 1 рік для експлуатації та обслуговування адміністративної, виробничих та складських будівель згідно з планом-схемою (додаток до рішення).

2. Центральній спілці споживчих товариств України (Укоопспілка) у місячний термін звернутися до Головного управління земельних ресурсів для отримання вихідних даних на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 

Додаток
до рішення Київської міської ради
14.07.2011 N 576/5963

План-схема
до дозволу на розроблення проекту землеустрою

клопотання

- від 12.02.2010 N К-16038

обліковий код

- 72:146:013

юридична/фізична особа

- Центральна спілка споживчих товариств України (Укоопспілка)

адреса земельної ділянки

- м. Київ, р-н Голосіївський, вул. Іллі Еренбурга, 3-а, 5

вид землекористування

- оренда на 1 рік

цільове призначення земельної ділянки

- для експлуатації та обслуговування адміністративної,виробничих та складських будівель

орієнтовний розмір

- 0,618 га

    

 

Заступник міського голови -
секретар Київради

Г. Ф. Герега

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали