КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 14 липня 2011 року N 614/6001

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки відкритому акціонерному товариству "Укртелеком" для експлуатації та обслуговування існуючої автоматичної телефонної станції на вул. Лебедєва-Кумача, 8 у Солом'янському районі м. Києва

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розробку проекту землеустрою відкритому акціонерному товариству "Укртелеком" (ідентифікаційний код 21560766) щодо відведення в оренду земельної ділянки на вул. Лебедєва-Кумача, 8 у Солом'янському районі м. Києва та додані документи, керуючись статтями 9, 123, 124 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки відкритому акціонерному товариству "Укртелеком" на вул. Лебедєва-Кумача, 8 у Солом'янському районі м. Києва орієнтовною площею 0,450 га в короткострокову оренду на 5 років для експлуатації та обслуговування існуючої автоматичної телефонної станції згідно з планом-схемою (додаток до рішення).

2. Відкритому акціонерному товариству "Укртелеком" у місячний термін звернутися до Головного управління земельних ресурсів для отримання вихідних даних на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 

Додаток
до рішення Київської міської ради
14.07.2011 N 614/6001

План-схема
до дозволу на розроблення проекту землеустрою

клопотання

- від 18.02.2011 N К-18165

обліковий код

- 69:137:005

юридична/фізична особа

- Відкрите акціонерне товариство "Укртелеком"

адреса земельної ділянки

- м. Київ, р-н Солом'янський, вул. Лебедєва-Кумача, 8

вид землекористування

- оренда на 5 років

цільове призначення земельної ділянки

- експлуатація та обслуговування існуючої автоматичної телефонної станції

орієнтовний розмір

- 0.450 га

  

 

Заступник міського голови -
секретар Київради

Г. Ф. Герега

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали