КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 14 липня 2011 року N 612/5999

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Національному авіаційному університету для експлуатації та обслуговування будівлі учбового корпусу з інженерно-технічним обладнанням на вул. Метробудівській, 5-а у Солом'янському районі м. Києва

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розробку проекту землеустрою Національному авіаційному університету (ідентифікаційний код 01132330) щодо відведення в постійне користування земельної ділянки на вул. Метробудівській, 5-а у Солом'янському районі м. Києва та додані документи, керуючись статтями 9, 123 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Національному авіаційному університету на вул. Метробудівській, 5-а у Солом'янському районі м. Києва орієнтовною площею 0,423 га в постійне користування для експлуатації та обслуговування будівлі учбового корпусу з інженерно-технічним обладнанням згідно з планом-схемою (додаток до рішення).

2. Національному авіаційному університету у місячний термін звернутися до Головного управління земельних ресурсів для отримання вихідних даних на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 

Додаток
до рішення Київської міської ради
14.07.2011 N 612/5999

План-схема
до дозволу на розроблення проекту землеустрою

клопотання

- від 25.03.2011 N К-18289

обліковий код

- 69:089:004

юридична/фізична особа

- Національний авіаційний університет

адреса земельної ділянки

- м. Київ, р-н Солом'янський, вул. Метробудівська, 5-а

вид землекористування

- постійне користування

цільове призначення земельної ділянки

- для експлуатації та обслуговування будівлі учбового корпусу з інженерно-технічним обладнанням

орієнтовний розмір

- 0.423 га

  

 

Заступник міського голови -
секретар Київради

Г. Ф. Герега

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали