КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 14 липня 2011 року N 610/5997

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки відкритому акціонерному товариству "Укртелеком" для експлуатації та обслуговування існуючої автоматичної телефонної станції військового містечка на вул. Івана Пулюя, 1-в у Солом'янському районі м. Києва

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розробку проекту землеустрою відкритому акціонерному товариству "Укртелеком" (ідентифікаційний код 21560766) щодо відведення в оренду земельної ділянки на вул. Івана Пулюя, 1-в у Солом'янському районі м. Києва та додані документи, керуючись статтями 9, 123, 124 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки відкритому акціонерному товариству "Укртелеком" на вул. Івана Пулюя, 1-в у Солом'янському районі м. Києва орієнтовною площею 0,051 га в короткострокову оренду на 5 років для експлуатації та обслуговування існуючої автоматичної телефонної станції військового містечка згідно з планом-схемою (додаток до рішення).

2. Відкритому акціонерному товариству "Укртелеком" у місячний термін звернутися до Головного управління земельних ресурсів для отримання вихідних даних на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 

Додаток
до рішення Київської міської ради
14.07.2011 N 610/5997

План-схема
до дозволу на розроблення проекту землеустрою

клопотання

- від 01.04.2011 N К-18351

обліковий код

- 72:257:012

юридична/фізична особа

- Відкрите акціонерне товариство "Укртелеком"

адреса земельної ділянки

- м. Київ, р-н Солом'янський, вул. Івана Пулюя, 1-в

вид землекористування

- оренда на 5 років

цільове призначення земельної ділянки

- для експлуатації та обслуговування існуючої автоматичної телефонної станції військового містечка

орієнтовний розмір

- 0.051 га

  

 

Заступник міського голови -
секретар Київради

Г. Ф. Герега

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали