КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 14 липня 2011 року N 605/5992

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю "Пітон" на вул. Віскозній, 3 у Деснянському районі м. Києва для експлуатації та обслуговування виробничих приміщень

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розробку проекту землеустрою товариству з обмеженою відповідальністю "Пітон" (ідентифікаційний код 21502332) щодо відведення в оренду земельної ділянки на вул. Віскозній, 3 у Деснянському районі м. Києва та додані документи, керуючись статтями 9, 123, 124 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю "Пітон" на вул. Віскозній, 3 у Деснянському районі м. Києва орієнтовною площею 0,184 га в короткострокову оренду на 1 рік для експлуатації та обслуговування виробничих приміщень згідно з планом-схемою (додаток до рішення).

2. Товариству з обмеженою відповідальністю "Пітон" у місячний термін звернутися до Головного управління земельних ресурсів для отримання вихідних даних на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 

Додаток
до рішення Київської міської ради
14.07.2011 N 605/5992

План-схема
до дозволу на розроблення проекту землеустрою

клопотання

- від 29.10.2010 N К-17555

обліковий код

- 62:069:004к

юридична/фізична особа

- Товариство з обмеженою відповідальністю "Пітон"

адреса земельної ділянки

- м. Київ, р-н Деснянський, вул. Віскозна, 3

вид землекористування

- оренда на 1 рік

цільове призначення земельної ділянки

- для експлуатації та обслуговування виробничих приміщень

орієнтовний розмір

- 0.184 га

 

Заступник міського  голови -
секретар Київради

Г. Ф. Герега

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали