КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 14 липня 2011 року N 603/5990

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки закритому акціонерному товариству "Сільпо Рітейл" на вул. Теодора Драйзера, 8 у Деснянському районі м. Києва для обслуговування нежитлового будинку-універмагу

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розробку проекту землеустрою закритому акціонерному товариству "Сільпо Рітейл" (ідентифікаційний код 33870708) щодо відведення в оренду земельної ділянки на вул. Теодора Драйзера, 8 у Деснянському районі м. Києва та додані документи, керуючись статтями 9, 123, 124 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки закритому акціонерному товариству "Сільпо Рітейл" на вул. Теодора Драйзера, 8 у Деснянському районі м. Києва орієнтовною площею 1,013 га в короткострокову оренду на 1 рік для обслуговування нежитлового будинку-універмагу згідно з планом-схемою (додаток до рішення).

2. Закритому акціонерному товариству "Сільпо Рітейл" у місячний термін звернутися до Головного управління земельних ресурсів для отримання вихідних даних на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 

Додаток
до рішення Київської міської ради
14.07.2011 N 603/5990

План-схема
до дозволу на розроблення проекту землеустрою

клопотання

- від 28.05.2010 N К-16622

обліковий код

- 62:019:001

юридична/фізична особа

- Закрите акціонерне товариство "Сільпо Рітейл"

адреса земельної ділянки

- м. Київ, р-н Деснянський, вул. Теодора Драйзера, 8

вид землекористування

- оренда на 1 рік

цільове призначення земельної ділянки

- для обслуговування нежитлового будинку-універмагу

орієнтовний розмір

-1.013 га

 

 

Заступник міського голови -
секретар Київради

Г. Ф. Герега

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали