КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 14 липня 2011 року N 600/5987

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю "Актив бізнес-плюс" на вул. Червоноткацькій, 88 у Деснянському районі м. Києва для експлуатації та обслуговування офісно-складської будівлі

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розробку проекту землеустрою товариству з обмеженою відповідальністю "Актив бізнес-плюс" (ідентифікаційний код 35493947) щодо відведення в оренду земельної ділянки на вул. Червоноткацькій, 88 у Деснянському районі м. Києва та додані документи, керуючись статтями 9, 123, 124 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю "Актив бізнес-плюс" на вул. Червоноткацькій, 88 у Деснянському районі м. Києва орієнтовною площею 0,873 га в короткострокову оренду на 1 рік для експлуатації та обслуговування офісно-складської будівлі згідно з планом-схемою (додаток до рішення).

2. Товариству з обмеженою відповідальністю "Актив бізнес-плюс" у місячний термін звернутися до Головного управління земельних ресурсів для отримання вихідних даних на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 

Додаток
до рішення Київської міської ради
14.07.2011 N 600/5987

План-схема
до дозволу на розроблення проекту землеустрою

клопотання

- від 10.02.2011 N К-18123

обліковий код

- 62:068:268

юридична/фізична особа

- Товариство з обмеженою відповідальністю "Актив бізнес-плюс"

адреса земельної ділянки

- м. Київ, р-н Деснянський, вул. Червоноткацька, 88

вид землекористування

- оренда на 1 рік

цільове призначення земельної ділянки

- для експлуатації та обслуговування офісно-складської будівлі

орієнтовний розмір

- 0.873 га

 

 

Заступник міського голови -
секретар Київради

Г. Ф. Герега

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали