КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 14 липня 2011 року N 593/5980

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки житлово-будівельному кооперативу "Будівельник-8" на вул. Олександра Сабурова, 4 у Деснянському районі м. Києва для експлуатації та обслуговування житлового будинку та прибудинкової території

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розробку проекту землеустрою житлово-будівельному кооперативу "Будівельник-8" (ідентифікаційний код 22884212) щодо відведення в оренду земельної ділянки на вул. Олександра Сабурова, 4 у Деснянському районі м. Києва та додані документи, керуючись статтями 9, 123, 124 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки житлово-будівельному кооперативу "Будівельник-8" на вул. Олександра Сабурова, 4 у Деснянському районі м. Києва орієнтовною площею 1,314 га в короткострокову оренду на 5 років для експлуатації та обслуговування житлового будинку та прибудинкової території згідно з планом-схемою (додаток до рішення).

2. Житлово-будівельному кооперативу "Будівельник-8" у місячний термін звернутися до Головного управління земельних ресурсів для отримання вихідних даних на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 

Додаток
до рішення Київської міської ради
14.07.2011 N 593/5980

План-схема
до дозволу на розроблення проекту землеустрою

клопотання

- від 30.05.2011 N К-18506

обліковий код

- 62:018:050

юридична/фізична особа

- Житлово-будівельний кооператив "Будівельник-8"

адреса земельної ділянки

- м. Київ, р-н Деснянський, вул. Олександра Сабурова, 4

вид землекористування

- оренда на 5 років

цільове призначення земельної ділянки

- для експлуатації та обслуговування житлового будинку та прибудинкової території

орієнтовний розмір

- 1.314 га

 

 

Заступник міського голови -
секретар Київради

Г. Ф. Герега

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали