КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 14 липня 2011 року N 586/5973

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки об'єднанню співвласників багатоквартирного будинку "Комфорт Раїси Окіпної, 4" на вул. Раїси Окіпної, 4 в Дніпровському районі м. Києва для експлуатації та обслуговування житлового будинку

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розробку проекту землеустрою об'єднанню співвласників багатоквартирного будинку "Комфорт Раїси Окіпної, 4" (ідентифікаційний код 34726583) щодо відведення земельної ділянки на вул. Раїси Окіпної, 4 в Дніпровському районі м. Києва та додані документи, керуючись статтями 9, 123, 124 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки об'єднанню співвласників багатоквартирного будинку "Комфорт Раїси Окіпної, 4" на вул. Раїси Окіпної, 4 в Дніпровському районі м. Києва орієнтовною площею 1,20 га в короткострокову оренду на 5 років для експлуатації та обслуговування житлового будинку згідно з планом-схемою (додаток до рішення).

2. Об'єднанню співвласників багатоквартирного будинку "Комфорт Раїси "Окіпної, 4" у місячний термін звернутися до Головного управління земельних ресурсів для отримання вихідних даних на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 

Додаток
до рішення Київської міської ради
14.07.2011 N 586/5973

План-схема
до дозволу на розроблення проекту землеустрою

клопотання

- від 17.03.2011 N К-18256

обліковий код

- 63:013:038к

юридична/фізична особа

- Об'єднання співвласників багатоквартирного будинку "Комфорт Раїси Окіпної, 4"

адреса земельної ділянки

- м. Київ, р-н Дніпровський, вул. Раїси Окіпної, 4

вид землекористування

- оренда на 5 років

цільове призначення земельної ділянки

- для експлуатації та обслуговування житлового будинку

орієнтовний розмір

- 1.200 га

 

 

Заступник міського голови -
секретар Київради

Г. Ф. Герега

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали