КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 14 липня 2011 року N 584/5971

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Моторному (транспортному) страховому бюро України на бульв. Русанівському, 8 у Дніпровському районі м. Києва для обслуговування та експлуатації адміністративної будівлі

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розробку проекту землеустрою Моторному (транспортному) страховому бюро України (ідентифікаційний код 21647131) щодо відведення земельної ділянки на бульв. Русанівському, 8 у Дніпровському районі м. Києва та додані документи, керуючись статтями 9, 123, 124 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Моторному (транспортному) страховому бюро України на бульв. Русанівському, 8 у Дніпровському районі м. Києва орієнтовною площею 0,1064 га в короткострокову оренду на 5 років для обслуговування та експлуатації адміністративної будівлі згідно з планом-схемою (додаток до рішення).

2. Моторному (транспортному) страховому бюро України у місячний термін звернутися до Головного управління земельних ресурсів для отримання вихідних даних на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 

Додаток
до рішення Київської міської ради
14.07.2011 N 584/5971

План-схема
до дозволу на розроблення проекту землеустрою

клопотання

- від 05.04.2011 N К-18364

обліковий код

- 63:083:008

юридична/фізична особа

- Моторне (транспортне) страхове Бюро України

адреса земельної ділянки

- м. Київ, р-н Дніпровський, бульв. Русанівський, 8

вид землекористування

- оренда на 5 років

цільове призначення земельної ділянки

- для обслуговування та експлуатації адміністративної будівлі

орієнтовний розмір

- 0.106 га

 

 

Заступник міського голови -
секретар Київради

Г. Ф. Герега

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали