КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 14 липня 2011 року N 629/6016

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки казенному підприємству науково-технічному комплексу "Імпульс" на вул. Горлівській, 209 у Дарницькому районі м. Києва для експлуатації та обслуговування виробничого комплексу підприємства

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розробку проекту землеустрою казенному підприємству науково-технічному комплексу "Імпульс" (ідентифікаційний код 14307765) щодо відведення в постійне користування земельної ділянки на вул. Горлівській, 209 у Дарницькому районі м. Києва та додані документи, керуючись статтями 9, 123 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки казенному підприємству науково-технічному комплексу "Імпульс" на вул. Горлівській, 209 в Дарницькому районі м. Києва орієнтовною площею 1,527 га в постійне користування для експлуатації та обслуговування виробничого комплексу підприємства згідно з планом-схемою (додаток до рішення).

2. Казенному підприємству науково-технічному комплексу "Імпульс" у місячний термін звернутися до Головного управління земельних ресурсів для отримання вихідних даних на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 

Додаток
до рішення Київської міської ради
14.07.2011 N 629/6016

План-схема
до дозволу на розроблення проекту землеустрою

клопотання

- від 25.03.2011 N К-18302

обліковий код

- 90:169:002

юридична/фізична особа

- Казенне підприємство Науково-технічний комплекс "Імпульс"

адреса земельної ділянки

- и. Київ, р-н Дарницький, вул. Горлівська, 209

вид землекористування

- постійне користування

цільове призначення земельної ділянки

- для експлуатації та обслуговування виробничого комплексу підприємства

орієнтовний розмір

-1.527 га

 

Заступник міського голови -
секретар Київради

Г. Ф. Герега

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали