КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 14 липня 2011 року N 609/5996

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки житлово-будівельному кооперативу "ІМПУЛЬС" для експлуатації житлового будинку та прибудинкової території на вул. Героїв Севастополя, 9 у Солом'янському районі м. Києва

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розробку проекту землеустрою житлово-будівельному кооперативу "ІМПУЛЬС" (ідентифікаційний код 22893978) щодо відведення в оренду земельної ділянки на вул. Героїв Севастополя, 9 у Солом'янському районі м. Києва та додані документи, керуючись статтями 9, 123, 124 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки житлово-будівельному кооперативу "ІМПУЛЬС" на вул. Героїв Севастополя, 9 у Солом'янському районі м. Києва орієнтовною площею 0,263 га в короткострокову оренду на 5 років для експлуатації житлового будинку та прибудинкової території згідно з планом-схемою (додаток до рішення).

2. Житлово-будівельному кооперативу "ІМПУЛЬС" у місячний термін звернутися до Головного управління земельних ресурсів для отримання вихідних даних на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 

Додаток
до рішення Київської міської ради
14.07.2011 N 609/5996

План-схема
до дозволу на розроблення проекту землеустрою

клопотання

- від 14.10.2010 N К-17475

обліковий код

- 69:091:060

юридична/фізична особа

- Житлово-будівельний кооператив "ІМПУЛЬС"

адреса земельної ділянки

- м. Київ, р-н Солом'янський, вул. Героїв Севастополя, 9

вид землекористування

- оренда на 5 років

цільове призначення земельної ділянки

- для експлуатації житлового будинку та прибудинкової території

орієнтовний розмір

- 0.263 га

 

 

Заступник міського голови -
секретар Київради

Г. Ф. Герега

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали