КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 14 липня 2011 року N 606/5993

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки релігійній громаді "Віфанія" у Деснянському районі м. Києва Євангельських християн-баптистів на вул. Кутузова, 2 у Деснянському районі м. Києва для обслуговування та експлуатації молитовного дому

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розробку проекту землеустрою релігійній громаді "Віфанія" у Деснянському районі м Києві Євангельських християн-баптистів (ідентифікаційний код 33297886) щодо відведення в постійне користування земельної ділянки на вул. Кутузова 2 у Деснянському районі м. Києва та додані документи, керуючись статтями 9, 123 124 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Законі України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки релігійній громаді "Віфанія" у Деснянському районі м. Києва Євангельських християн-баптистів на вул. Кутузова, 2 у Деснянському районі м. Києва орієнтовною площею 0,287 га в постійне користування для обслуговування та експлуатації молитовного дому згідно з планом-схемою (додаток до рішення).

2. Релігійній громаді "Віфанія" у Деснянському районі м. Києва Євангельських християн-баптистів у місячний термін звернутися до Головного управління земельних ресурсів для отримання вихідних даних на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 

Додаток
до рішення Київської міської ради
14.07.2011 N 606/5993

План-схема
до дозволу на розроблення проекту землеустрою

клопотання

- від 11.05.2010 N К-16523

обліковий код

-62:123:028

юридична/фізична особа

- Релігійна громада "Віфанія" у Деснянському районі м. Києва Євангельських християн-баптистів

адреса земельної ділянки

- м. Київ, р-н Деснянський, вул. Кутузова, 2

вид землекористування

- постійне користування

цільове призначення земельної ділянки

- для обслуговування та експлуатації молитовного дому

орієнтовний розмір

- 0.287 га

 

Заступник міського  голови -
секретар Київради

Г. Ф. Герега

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали