КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 14 липня 2011 року N 664/6051

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю "ПАН ЕНЕРГО" на вул. Деснянській у Деснянському районі м. Києва для експлуатації та обслуговування ТП

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розробку проекту землеустрою товариству з обмеженою відповідальністю "ПАН ЕНЕРГО" (ідентифікаційний код 34956246) щодо відведення в оренду земельної ділянки на вул. Деснянській у Деснянському районі м. Києва та додані документи, керуючись статтями 9, 123, 124 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю "ПАН ЕНЕРГО" на вул. Деснянській у Деснянському районі м. Києва орієнтовною площею 0,247 га в короткострокову оренду на 5 років для експлуатації та обслуговування ТП згідно з планом-схемою (додаток до рішення).

2. Товариству з обмеженою відповідальністю "ПАН ЕНЕРГО" у місячний термін звернутися до Головного управління земельних ресурсів для отримання вихідних даних на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 

Додаток
до рішення Київської міської ради
14.07.2011 N 664/6051

План-схема
до дозволу на розроблення проекту землеустрою

клопотання

- від 21.01.2011 N К-17991

обліковий код

- 62:202:035

юридична/фізична особа

- Товариство з обмеженою відповідальністю "ПАН ЕНЕРГО"

адреса земельної ділянки

- м. Київ, р-н Деснянський, вул. Деснянська

вид землекористування

- оренда на 5 років

цільове призначення земельної ділянки

- для експлуатації та обслуговування ТП

орієнтовний розмір

- 0.247 га

 

Заступник міського голови -
секретар Київради

Г. Ф. Герега

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали