КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 14 липня 2011 року N 656/6043

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю "Гута-Скло" на просп. Червонозоряному, 119 у Голосіївському районі м. Києва для експлуатації та обслуговування адміністративно-виробничого будинку та допоміжних будівель і споруд

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розробку проекту землеустрою товариству з обмеженою відповідальністю "Гута-Скло" (ідентифікаційний код 30520292) щодо відведення в оренду земельної ділянки на просп. Червонозоряному, 119 у Голосіївському районі м. Києва та додані документи, керуючись статтями 9, 123, 124 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю "Гута-Скло" на просп. Червонозоряному, 119 у Голосіївському районі м. Києва орієнтовною площею 1,400 га в короткострокову оренду на 1 рік для експлуатації та обслуговування адміністративно-виробничого будинку та допоміжних будівель і споруд згідно з планом-схемою (додаток до рішення).

2. Товариству з обмеженою відповідальністю "Гута-Скло" у місячний термін звернутися до Головного управління земельних ресурсів для отримання вихідних даних на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 

Додаток
до рішення Київської міської ради
14.07.2011 N 656/6043

План-схема
до дозволу на розроблення проекту землеустрою

клопотання

- від 08.06.2010 N К-16721

обліковий код

- 79:077:001

юридична/фізична особа

- Товариство з обмеженою відповідальністю "Гута-Скло"

адреса земельної ділянки

- м. Київ, р-н Голосіївський, просп. Червонозоряний, 119

вид землекористування

- оренда на 1 рік

цільове призначення земельної ділянки

- для експлуатації та обслуговування адміністративно-виробничого будинку та допоміжних будівель і споруд

орієнтовний розмір

- 1.400 га

 

 

Заступник міського  голови -
секретар Київради

Г. Ф. Герега

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали