КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 14 липня 2011 року N 639/6026

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Головному управлінню культури і мистецтв виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) на Андріївському узвозі, 8 у Подільському районі м. Києва для експлуатації та обслуговування будівлі театру

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою Головному управлінню культури і мистецтв виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) (ідентифікаційний код 02231933) щодо відведення в постійне користування земельної ділянки на Андріївському узвозі, 8 у Подільському районі м. Києва та додані документи, керуючись статтями 9, 123 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Головному управлінню культури і мистецтв виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) на Андріївському узвозі, 8 у Подільському районі м. Києва орієнтовною площею 0,049 га в постійне користування для експлуатації та обслуговування будівлі театру згідно з планом-схемою (додаток до рішення).

2. Головному управлінні культури і мистецтв виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) у місячний термін звернутися до Головного управління земельних ресурсів для отримання вихідних даних на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 

Додаток
до рішення Київської міської ради
14.07.2011 N 639/6026

План-схема
до дозволу на розроблення проекту землеустрою

клопотання

- від 11.03.2011 N К-18232

обліковий код

- 85:373:003

юридична/фізична особа

- Головне управління культури і мистецтв виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

адреса земельної ділянки

- м. Київ, р-н Подільський, узвіз Андріївський, 8

вид землекористування

- постійне користування

цільове призначення земельної ділянки

- для експлуатації та обслуговування будівлі театру

орієнтовний розмір

- 0.049 га

 

 

Заступник міського  голови -
секретар Київради

Г. Ф. Герега

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали