КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 14 липня 2011 року N 558/5945

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки акціонерній енергопостачальній компанії "Київенерго" у пров. Електриків, 17 (літери "С", "Т") у Подільському районі м. Києва для експлуатації та обслуговування будівлі лабораторії металів та боксу бетонного СТ-2

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою акціонерній енергопостачальній компанії "Київенерго" (ідентифікаційний код 00131305) щодо відведення в оренду земельної ділянки у пров. Електриків, 17 (літери "С", "Т") у Подільському районі м. Києва та додані документи, керуючись статтями 9, 123, 124 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки акціонерній енергопостачальній компанії "Київенерго" у пров. Електриків, 17 (літери "С", "Т") у Подільському районі м. Києва орієнтовною площею 0,190 га в короткострокову оренду на 5 років для експлуатації та обслуговування будівлі лабораторії металів та боксу бетонного СТ-2 згідно з планом-схемою (додаток до рішення).

2. Акціонерній енергопостачальній компанії "Київенерго" у місячний термін звернутися до Головного управлінця земельних ресурсів для отримання вихідних даних на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 

Додаток
до рішення Київської міської ради
14.07.2011 N 558/5945

План-схема
до дозволу на розроблення проекту землеустрою

клопотання

- від 21.12.2010 N К-17902

обліковий код

-85:322:005

юридична/фізична особа

- Публічне акціонерне товариство "Київенерго"

адреса земельної ділянки

- м. Київ, р-н Подільський, пров. Електриків, 17 (літери "С", "Т")

вид землекористування

- оренда на 5 років

цільове призначення земельної ділянки

- для експлуатації та обслуговування будівлі лабораторії металів та боксу бетонного СТ-2

орієнтовний розмір

- 0.190 га

 

Заступник міського  голови -
секретар Київради

Г. Ф. Герега

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали