КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 14 липня 2011 року N 682/6069

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки клінічній лікарні N 15 Подільського району м. Києва на вул. Червонофлотській, 7 в Оболонському районі м. Києва для реконструкції з подальшими експлуатацією та обслуговуванням будівель і споруд лікарні

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розробку проекту землеустрою клінічній лікарні N 15 Подільського району м. Києва (ідентифікаційний код 26199074) щодо відведення в постійне користування земельної ділянки на вул. Червонофлотській, 7 в Оболонському районі м. Києва та додані документи, керуючись статтями 9, 123 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки клінічній лікарні N 15 Подільського району м. Києва на вул. Червонофлотській, 7 в Оболонському районі м. Києва орієнтовною площею 0,105 га в постійне користування для реконструкції з подальшими експлуатацією та обслуговуванням будівель і споруд лікарні згідно з планом-схемою (додаток до рішення).

2. Клінічній лікарні N 15 Подільського району м. Києва у місячний термін звернутися до Головного управління земельних ресурсів для отримання вихідних даних на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 

Додаток
до рішення Київської міської ради
14.07.2011 N 682/6069

План-схема
до дозволу на розроблення проекту землеустрою

клопотання

- від 04.03.2011 N К-18221

обліковий код

- 85:112:020

юридична/фізична особа

- Клінічна лікарня N 15 Подільського району м. Києва

адреса земельної ділянки

- м. Київ, р-н Оболонський, вул. Червонофлотська, 7

вид землекористування

- постійне користування

цільове призначення земельної ділянки

- для реконструкції з подальшою експлуатацією та обслуговуванням будівель та споруд лікарні

орієнтовний розмір

- 0.105 га

  

 

Заступник міського  голови -
секретар Київради

Г. Ф. Герега

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали