КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 14 липня 2011 року N 676/6063

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки акціонерній судноплавній компанії "УКРРІЧФЛОТ" на вул. Волоській, 62 у Подільському районі м. Києва для будівництва, експлуатації та обслуговування будівель спортивно-оздоровчого комплексу

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою акціонерної судноплавної компанії "УКРРІЧФЛОТ" (ідентифікаційний код 00017733) щодо відведення в оренду земельної ділянки на вул. Волоській, 62 у Подільському районі м. Києва та додані документи, керуючись статтями 9, 123, 124 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки акціонерній судноплавній компанії "УКРРІЧФЛОТ" на вул. Волоській, 62 у Подільському районі м. Києва орієнтовною площею 0,445 га в короткострокову оренду на 5 років для будівництва, експлуатації та обслуговування будівель спортивно-оздоровчого комплексу згідно з планом-схемою (додаток до рішення).

2. Акціонерній судноплавній компанії "УКРРІЧФЛОТ" у місячний термін звернутися до Головного управління земельних ресурсів для отримання вихідних даних на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 

Додаток
до рішення Київської міської ради
14.07.2011 N 676/6063

План-схема
до дозволу на розроблення проекту землеустрою

клопотання

- від 08.04.2011 N К-18426

обліковий код

- 85:325:001

юридична/фізична особа

- Акціонерна судноплавна компанія "УКРРІЧФЛОТ"

адреса земельної ділянки

- м. Київ, р-н Подільський, вул. Волоська, 62

вид землекористування

- оренда на 5 років

цільове призначення земельної ділянки

- для будівництва, експлуатації та обслуговування будівель спортивно-оздоровчого комплексу

орієнтовний розмір

- 0.445 га

 

Заступник міського голови -
секретар Київради

Г. Ф. Герега

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали