КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 14 липня 2011 року N 690/6077

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гімназії-інтернату N 299 загальноосвітньому навчальному закладу з вивченням єврейської мови на вул. Макіївській, 9 в Оболонському районі м. Києва для обслуговування та експлуатації будівель і споруд закладу освіти

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розробку проекту землеустрою гімназії-інтернату N 299 загальноосвітньому навчальному закладу з вивченням єврейської мови (ідентифікаційний код 19071072) щодо відведення в постійне користування земельної ділянки на вул. Макіївській, 9 в Оболонському районі м. Києва та додані документи, керуючись статтями 9, 123 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гімназії-інтернату N 299 загальноосвітньому навчальному закладу з вивченням єврейської мови на вул. Макіївській, 9 в Оболонському районі м. Києва орієнтовною площею 1,115 га в постійне користування для обслуговування та експлуатації будівель і споруд закладу освіти згідно з планом-схемою (додаток до рішення).

2. Гімназії-інтернату N 299 загальноосвітньому навчальному закладу з вивченням єврейської мови у місячний термін звернутися до Головного управління земельних ресурсів для отримання вихідних даних на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 

Додаток
до рішення Київської міської ради
14.07.2011 N 690/6077

План-схема
до дозволу на розроблення проекту землеустрою

клопотання

- від 05.05.2011 N К-18482

обліковий код

- 78:055:018

юридична/фізична особа

- Гімназія-інтернат N 299 - загальноосвітній навчальний заклад з вивченням єврейської мови

адреса земельної ділянки

- м. Київ, р-н Оболонський, вул. Макіївська, 9

вид землекористування

- постійне користування

цільове призначення земельної ділянки

- для обслуговування та експлуатації будівель та споруд закладу освіти

орієнтовний розмір

- 1.115 га

 

 

Заступник міського голови -
секретар Київради

Г. Ф. Герега

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали