КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 14 липня 2011 року N 665/6052

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю "Холдингова компанія "ДМС" на вул. Воскресенській, 7 у Дніпровському районі м. Києва для експлуатації та обслуговування закладу громадського харчування

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розробку проекту землеустрою товариству з обмеженою відповідальністю "Холдингова компанія "ДМС" (ідентифікаційний код 32973810) щодо відведення земельної ділянки на вул. Воскресенській, 7 у Дніпровському районі м. Києва та додані документи, керуючись статтями 9, 123, 124 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю "Холдингова компанія "ДМС" на вул. Воскресенській, 7 у Дніпровському районі м. Києва орієнтовною площею 0,17 га в короткострокову оренду на 5 років для експлуатації та обслуговування закладу громадського харчування згідно з планом-схемою (додаток до рішення).

2. Товариству з обмеженою відповідальністю "Холдингова компанія "ДМС" у місячний термін звернутися до Головного управління земельних ресурсів для отримання вихідних даних на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 

Додаток
до рішення Київської міської ради
14.07.2011 N 665/6052

План-схема
до дозволу на розроблення проекту землеустрою

клопотання

- від 08.04.2011 N К-18425

обліковий код

- 66:134:065

юридична/фізична особа

- Товариство з обмеженою відповідальністю "Холдингова компанія"ДМС"

адреса земельної ділянки

- м. Київ, р-н Дніпровський, вул. Воскресенська, 7

вид землекористування

- оренда на 5 років

цільове призначення земельної ділянки

- для експлуатації та обслуговування закладу громадського харчування

орієнтовний розмір

- 0.166 га

  

 

Заступник міського голови -
секретар Київради

Г. Ф. Герега

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали