КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 14 липня 2011 року N 680/6067

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки публічному акціонерному товариству "БТА Банк" на вул. Набережно-Хрещатицькій, 7-а у Подільському районі м. Києва для обслуговування та експлуатації адміністративної будівлі

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою публічного акціонерного товариства "БТА Банк" (ідентифікаційний код 14359845) щодо відведення в оренду земельної ділянки на вул. Набережно-Хрещатицькій, 7-а у Подільському районі м. Києва та додані документи, керуючись статтями 9, 123, 124 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки публічному акціонерному товариству "БТА Банк" на вул. Набережно-Хрещатицькій, 7-а у Подільському районі м. Києва орієнтовною площею 0,040 га в короткострокову оренду на 1 рік для обслуговування та експлуатації адміністративної будівлі згідно з планом-схемою (додаток до рішення).

2. Публічному акціонерному товариству "БТА Банк" у місячний термін звернутися до Головного управління земельних ресурсів для отримання вихідних даних на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 

Додаток
до рішення Київської міської ради
14.07.2011 N 680/6067

План-схема
до дозволу на розроблення проекту землеустрою

клопотання

- від 07.06.2010 N К-16697

обліковий код

- 85:379:012

юридична/фізична особа

- Публічне акціонерне товариство "БТА Банк"

адреса земельної ділянки

- м. Київ, р-н Подільській, вул. Набережно-Хрещатицька, 7-а

вид землекористування

- оренда на 1 рік

цільове призначення земельної ділянки

- для обслуговування та експлуатації адміністративної будівлі

орієнтовний розмір

- 0.040 га

  

 

Заступник міського  голови -
секретар Київради

Г. Ф. Герега

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали