КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 14 липня 2011 року N 653/6040

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки об'єднанню співвласників багатоквартирного будинку "Моноліт" на вул. Михайла Котельникова, 33 у Святошинському районі м. Києва для експлуатації та обслуговування житлового будинку

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розробку проекту землеустрою об'єднанню співвласників багатоквартирного будинку "Моноліт" (ідентифікаційний код 31349999) щодо відведення земельної ділянки на вул. Михайла Котельникова, 33 у Святошинському районі м. Києва та додані документи, керуючись статтями 9, 123, 124 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки об'єднанню співвласників багатоквартирного будинку "Моноліт" на вул. Михайла Котельникова, 33 у Святошинському районі м. Києва орієнтовною площею 0,206 га в короткострокову оренду на 5 років для експлуатації та обслуговування житлового будинку згідно з планом-схемою (додаток до рішення).

2. Об'єднанню співвласників багатоквартирного будинку "Моноліт" у місячний термін звернутися до Головного управління земельних ресурсів для отримання вихідних даних на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 

Додаток
до рішення Київської міської ради
14.07.2011 N 653/6040

План-схема
до дозволу на розроблення проекту землеустрою

клопотання

- від 22.06.2010 N К-16884

обліковий код

- 75:226:021

юридична/фізична особа

- Об'єднання співвласників багатоквартирного будинку "Моноліт"

адреса земельної ділянки

- м. Київ, р-н Святошинський, вул. Михайла Котельникова, 33

вид землекористування

- оренда на 5 років

цільове призначення земельної ділянки

- для експлуатації та обслуговування житлового будинку

орієнтовний розмір

- 0.206 га

 

Заступник міського голови -
секретар Київради

Г. Ф. Герега

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали