КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 14 липня 2011 року N 651/6038

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки закритому акціонерному товариству "Київська міжобласна спеціальна науково-реставраційна проектно-виробнича майстерня" на вул. Миру, 103 у Святошинському районі м. Києва для обслуговування виробничої бази

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розробку проекту землеустрою закритому акціонерному товариству "Київська міжобласна спеціальна науково-реставраційна проектно-виробнича майстерня" (ідентифікаційний код 02497708) щодо відведення в оренду земельної ділянки на вул. Миру, 103 у Святошинському районі м. Києва та додані документи, керуючись статтями 9, 123, 124 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки закритому акціонерному товариству "Київська міжобласна спеціальна науково-реставраційна проектно-виробнича майстерня" на вул. Миру, 103 у Святошинському районі м. Києва орієнтовною площею 1,870 га в короткострокову оренду на 5 років для обслуговування виробничої бази згідно з планом-схемою (додаток до рішення).

2. Закритому акціонерному товариству "Київська міжобласна спеціальна науково-реставраційна проектно-виробнича майстерня" у місячний термін звернутися до Головного управління земельних ресурсів для отримання вихідних даних на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 

Додаток
до рішення Київської міської ради
14.07.2011 N 651/6038

План-схема
до дозволу на розроблення проекту землеустрою

клопотання

- від 19.10.2010 N К-17518

обліковий код

- 75:308:007

юридична/фізична особа

- Закрите акціонерне товариство "Київська міжобласна спеціальна науково-реставраційна проектно-виробнича майстерня"

адреса земельної ділянки

- м. Київ, р-н Святошинський, вул. Миру, 103

вид землекористування

- оренда на 5 років

цільове призначення земельної ділянки

- для обслуговування виробничої бази

орієнтовний розмір

- 1.870 га

 

Заступник міського голови -
секретар Київради

Г. Ф. Герега

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали