КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 14 липня 2011 року N 649/6036

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю "Укрексім" у пров. Приладному, 4-б у Святошинському районі м. Києва для експлуатації та обслуговування нежитлового будинку - магазину

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розробку проекту землеустрою товариству з обмеженою відповідальністю "Укрексім" (ідентифікаційний код 30779287) щодо відведення в оренду земельної ділянки у пров. Приладному, 4-б у Святошинському районі м. Києва та додані документи, керуючись статтями 9, 123, 124 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю "Укрексім" у пров. Приладному, 4-б у Святошинському районі м. Києва орієнтовною площею 0,086 га в короткострокову оренду на 5 років для експлуатації та обслуговування нежитлового будинку - магазину згідно з планом-схемою (додаток до рішення).

2. Товариству з обмеженою відповідальністю "Укрексім" у місячний термін звернутися до Головного управління земельних ресурсів для отримання вихідних даних на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 

Додаток
до рішення Київської міської ради
14.07.2011 N 649/6036

План-схема
до дозволу на розроблення проекту землеустрою

клопотання

- від 19.08.2010 N К-17271

обліковий код

-75:041:091

юридична/фізична особа

- Товариство з обмеженою відповідальністю "Укрексім"

адреса земельної ділянки

- м. Київ, р-н Святошинський, пров. Приладний, 4-б

вид землекористування

- оренда на 5 років

цільове призначення земельної ділянки

- для експлуатації та обслуговування нежилого будинку - магазину

орієнтовний розмір

- 0.086 га

 

Заступник міського голови -
секретар Київради

Г. Ф. Герега

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали