КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 14 липня 2011 року N 645/6032

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Головному управлінню Міністерства внутрішніх справ України в місті Києві на вул. Тургенєвській, 43 в Шевченківському районі м. Києва для обслуговування адмінбудинку

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розробку проекту землеустрою Головному управлінню Міністерства внутрішніх справ України в місті Києві (ідентифікаційний код 08592201) щодо відведення у постійне користування земельної ділянки на вул. Тургенєвській, 43 в Шевченківському районі м. Києва та додані документи, керуючись статтями 9, 123 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою Головному управлінню Міністерства внутрішніх справ України в місті Києві щодо відведення земельної ділянки на вул. Тургенєвській, 43 в Шевченківському районі м. Києва орієнтовною площею 0,107 га в постійне користування для обслуговування адмінбудинку згідно з планом-схемою (додаток до рішення).

2. Головному управлінню Міністерства внутрішніх справ України в місті Києві у місячний термін звернутися до Головного управління земельних ресурсів для отримання вихідних даних на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 

Додаток
до рішення Київської міської ради
14.07.2011 N 645/6032

План-схема
до дозволу на розроблення проекту землеустрою

клопотання

- від 13.07.2010 N К-16999

обліковий код

- 91:178:035

юридична/фізична особа

- Головне управління Міністерства Внутрішніх Справ України в місті Києві

адреса земельної ділянки

- м. Київ, р-н Шевченківський, вул. Тургенєвська, 43

вид землекористування

- постійне користування

цільове призначення земельної ділянки

- під обслуговування адмінбудинку

орієнтовний розмір

- 0.107 га

 

Заступник міського голови -
секретар Київради

Г. Ф. Герега

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали