КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 14 липня 2011 року N 581/5968

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки публічному акціонерному товариству "Акціонерний комерційний промислово-інвестиційний банк" на бульв. Перова, 28 в Дніпровському районі м. Києва для експлуатації та обслуговування будівлі філії "Лівобережне відділення ПАТ Промінвестбанк в м. Києві"

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розробку проекту землеустрою публічному акціонерному товариству "Акціонерний комерційний промислово-інвестиційний банк" (ідентифікаційний код 00039002) щодо відведення земельної ділянки на бульв. Перова, 28 в Дніпровському районі м. Києва та додані документи, керуючись статтями 9, 123, 124 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки публічному акціонерному товариству "Акціонерний комерційний промислово-інвестиційний банк" на бульв. Перова, 28 в Дніпровському районі м. Києва орієнтовною площею 0,339 га в короткострокову оренду на 5 років для експлуатації та обслуговування будівлі філії "Лівобережне відділення ПАТ Промінвестбанк в м. Києві" згідно з планом-схемою (додаток до рішення).

2. Публічному акціонерному товариству "Акціонерний комерційний промислово-інвестиційний банк" у місячний термін звернутися до Головного управління земельних ресурсів для отримання даних на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 

Додаток
до рішення Київської міської ради
14.07.2011 N 581/5968

План-схема
до дозволу на розроблення проекту землеустрою

клопотання

- від 03.06.2010 N К-16678

обліковий код

- 66:074:001к

юридична/фізична особа

- публічне акціонерне товариство "Акціонерний комерційний промислово-інвестиційний банк"

адреса земельної ділянки

- м. Київ, р-н Дніпровський, бульв. Перова, 28

вид землекористування

- оренда на 5 років

цільове призначення земельної ділянки

- для експлуатації та обслуговування будівлі філії "Лівобережне відділення ПАТ Промінвестбанк в м. Києві"

орієнтовний розмір

- 0.339 га

 

 

Заступник міського голови -
секретар Київради

Г. Ф. Герега

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали