КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 14 липня 2011 року N 661/6048

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю "КОМПЛЕКС-Л" на вул. Промисловій, 4 в Голосіївському районі м. Києва для експлуатації та обслуговування виробничої бази

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розробку проекту землеустрою товариству з обмеженою відповідальністю "КОМПЛЕКС-Л" (ідентифікаційний код 13667332) щодо відведення в оренду земельної ділянки на вул. Промисловій, 4 в Голосіївському районі м. Києва та додані документи, керуючись статтями 9, 123, 124 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю "КОМПЛЕКС-Л" на вул. Промисловій, 4 в Голосіївському районі м. Києва орієнтовною площею 2,315 га в короткострокову оренду на 5 років для експлуатації та обслуговування виробничої бази згідно з планом-схемою (додаток до рішення).

2. Товариству з обмеженою відповідальністю "КОМПЛЕКС-Л" у місячний термін звернутися до Головного управління земельних ресурсів для отримання вихідних даних на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 

Додаток
до рішення Київської міської ради
14.07.2011 N 661/6048

План-схема
до дозволу на розроблення проекту землеустрою

клопотання

- від 22.03.2011 N К-18266

обліковий код

- 90:116:005

юридична/фізична особа

- Товариство з обмеженою відповідальністю "КОМПЛЕКС-Л"

адреса земельної ділянки

- м. Київ, р-н Голосіївський, вул. Промислова, 4

вид землекористування

- оренда на 5 років

цільове призначення земельної ділянки

- для експлуатації та обслуговування виробничої бази

орієнтовний розмір

- 2.315 га

 

 

Заступник міського голови -
секретар Київради

Г. Ф. Герега

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали