КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 14 липня 2011 року N 642/6029

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки госпіталю (з поліклінікою) Головного управління МВС України в місті Києві на вул. Платона Майбороди, 19 в Шевченківському районі м. Києва для експлуатації та обслуговування будівель та споруд закладу

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розробку проекту землеустрою госпіталю (з поліклінікою) Головного управління МВС України в місті Києві (ідентифікаційний код 37027405) щодо відведення в постійне користування земельної ділянки на вул. Платона Майбороди, 19 в Шевченківському районі м. Києва та додані документи, керуючись статтями 9, 123 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою госпіталю (з поліклінікою) Головного управління МВС України в місті Києві щодо відведення земельної ділянки на вул. Платона Майбороди, 19 в Шевченківському районі м. Києва орієнтовною площею 1,79 га в постійне користування для експлуатації та обслуговування будівель та споруд закладу згідно з планом-схемою (додаток до рішення).

2. Госпіталю (з поліклінікою) Головного управління МВС України в місті Києві у місячний термін звернутися, до Головного управління земельних ресурсів для отримання вихідних даних на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 

Додаток
до рішення Київської міської ради
14.07.2011 N 642/6029

План-схема
до дозволу на розроблення проекту землеустрою

клопотання

- від 22.03.2011 N К-18273

обліковий код

- 91:112:011

юридична/фізична особа

- Госпіталь (з поліклінікою) Головного управління МВС України в місті Києві

адреса земельної ділянки

- м. Київ, р-н Шевченківський, вул. Платона Майбороди, 19

вид землекористування.

- постійне користування

цільове призначення земельної ділянки

- для експлуатації та обслуговування будівель та споруд закладу

орієнтовний розмір

-1.794 га

 

 

Заступник міського голови -
секретар Київради

Г. Ф. Герега

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали