КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 14 липня 2011 року N 616/6003

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки відкритому акціонерному товариству "Київський дослідний ремонтно-механічний завод" для експлуатації та обслуговування виробничо-адміністративних будівель на вул. Ушинського, 38 у Солом'янському районі м. Києва

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розробку проекту землеустрою відкритому акціонерному товариству "Київський дослідний ремонтно-механічний завод" (ідентифікаційний код 05528421) щодо відведення в оренду земельної ділянки на вул. Ушинського, 38 у Солом'янському районі м. Києва та додані документи, керуючись статтями 9, 123, 124 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки відкритому акціонерному товариству "Київський дослідний ремонтно-механічний завод" на вул. Ушинського, 38 у Солом'янському районі м. Києва орієнтовною площею 0,706 га в короткострокову оренду на 5 років для експлуатації та обслуговування виробничо-адміністративних будівель згідно з планом-схемою (додаток до рішення).

2. Відкритому акціонерному товариству "Київський дослідний ремонтно-механічний завод" у місячний термін звернутися до Головного управління земельних ресурсів для отримання вихідних даних на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 

Додаток
до рішення Київської міської ради
14.07.2011 N 616/6003

План-схема
до дозволу на розроблення проекту землеустрою

клопотання

- від 23.03.2010 N К-16225

обліковий код

- 72:475:012

юридична/фізична особа

- Відкрите акціонерне товариство "Київський дослідний ремонтно-механічний завод"

адреса земельної ділянки

- м. Київ, р-н Солом'янський, вул. Ушинського, 38

вид землекористування

- оренда на 5 років

цільове призначення земельної ділянки

- для експлуатації та обслуговування виробничо-адміністративних будівель

орієнтовний розмір

- 0.706 га

 

 

Заступник міського голови -
секретар Київради

Г. Ф. Герега

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали